Apartman Tabela ve İsimlikleri

    Apartman İsimlikleri, Site Giriş Tabelaları, Site Totemleri ve Site Giriş Tabelaları (Site Tak-Kemer Yazıları) Kutu Harf, Kabartma Harf, Aynalı Harf, Krom Harf, Alüminyum ve Prinç levhalar ile istenilen şekil ve ebatlarda özel olarak imal edilip uygulanmaktadır.

    * Basit Apartman/Bina TabelalarıDekota, Pleksiglas, Polikarbon, Kompozit, Sac ve buna benzer ışık geçiren ve geçirmeyen levhalar olarak hazırlanıp Üzerine folyo kesim ve folyo dijital baskı yöntemleri ile hazırlanıp uygulanmaktadır.

    * Site ve Apartman/Bina Girişi (Kemer/Tak) Yazı uygulamaları genlde 4-10mm kabartma aynalı veya istenilen renkte malzemelerden cnc router kesim ile hazırlanan harflerin uygulaması ile gerçekleştirilr bunun yanı sıra kutu harf uygulamasıda yapılabilir. Kutu Harf seçenekleri ise; Pleksi Kutuharf, Paslanmaz Kutu Harf, Gold Aynalı Paslanmaz Kutu Harf, Alüminyum Boyalı Kutu Harf olarak hazırlanmaktadır.

     * Site Totem Tabelaları; Totem uygulamalarında Kutu harf, Oyma ve içten aydınlatmalı bir çok seçenek mevcut. Bahçe içinde Yoldan görünecek şekilde metal ankaraj ile montajı gerçekleştirilen tabelalardır.