Bez Çanta

Seyhan Reklam; Promosyon Çanta, Reklam Çantaları, Kuyumcu Çantaları, Eczane Çantaları, Bez Çanta, Optik Çantaları, Fuar Çantaları, Ayakkabı Çantaları, Çanta Cüzdan Takım, İmperteks Çanta, Elyaf Çanta, Seçim Çantaları, Eşantiyon Çanta ve Deko Çanta Modelleriyle sizlere geniş ürün çeşidi sunmaktadır.

Ucuzu Pahalıya Almayın, Çanta Modellerimizle Alakalı Bilgi Almak İstediğiniz Her Hususta Bizlere Telefon Numaralarımızdan Ulaşabilir veya İletişim Formu Aracılığıyla Bilgi Alabilirsiniz.

Acil Bez Çanta İhtiyaçlarınıza Hızlı Çözümler, Davet Organizasyon, Düğün Kına Sünnet Özel Toplantı ve Etkinliklerinize Adet Sınırı olmadan hızlı  üretim ile Bez Çanta İmalatı yapmaktayız.Bizden 1- 10 - Adetden 20- 30- 50- 100 Adede kadar Bez Çanta siparişi verebilir etkinliğinize renk katabilirsiniz.İstediğiniz Logo Slogan Resim baskısını yaparak teslim ediyoruz.Acil üretimde kullanılan sarf malzemeler baskı öncesi hazırlık ve bez kumaş kalitesi daha yüksek kalitede olduğu için birim fiyatları fark ediyor..Ama Bez Çantanız kısa bir sürede adetsiz olarak temin etme avantajına sahip oluyorsunuz.

Promosyon Ham bez çantalarda kullanılan kumaş kalınlıkları ortalama 46 tel / 140 gr / m2 ağırlığındadır. Ham bez çantaların Kulp uzunluklarını omuzdan askılı uzun saplı veya el tutmalı kısa saplı olarak tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen ebat 35x40 cm büyüklüğündedir. Yatay ve dikey olarak farklı ebatlarda üretim yapmak mümkündür.

Bez çanta üzerine yapılan baskı tek renk çift renk çanta yüzeyini kaplıyacak şekilde gibi farklı şekilde baskıları yapılır buna göre adet bazında ve baskı metoduna göre fiyat belirlenir.