Hakkımızda

Seyhan Reklam 2006 yılından itibaren kusursuz müşteri memnuniyeti, güvenilir satış sonrası ve kalite ile Sektörde ön plana çıkmıştır. Her geçen gün kendini yenileyebilen, üstün hizmet anlayışı ile Seyhan Reklam geleceğe güvenle bakmaktadır.
Açıkhava ve tüm reklam alanlarındaki tanıtımlarınızda, Tasarım, İmalat ve Uygulama çalışmaları ile sizlere hizmet vermektedir.

Misyonumuz:

  • Müşterilerimize reklam konusunda farklı çözüm ve fikirler yaratmak
  • Sürekli gelişim felsefesinde teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli ürün ve hizmetleri sunmak
  • Dürüstlüğü ve çalışkanlığı amaç edinerek,firmamızın en değerli insanları olan siz müşterilerimize hizmet etmek.

Vizyonumuz:

  • Reklam sektöründe fark yaratan
  • takip edilen öncü firma olmak

 

Faaliyet Alanlarımız

Promosyon ürünleri, Dijital Baskı, Araç ve Cephe Giydirme, Totem tabelalar, Işıklı ve Işıksız Tabela, İç ve Dış Mekan Yönlendirme, Germe Vinly Branda, İş Güvenliği Levhaları, Dijital Branda Baskısı, Cam Araç Vitrin Yazıları, Galvaniz Tabelalar, Çatı ve Duvar Reklamları,Yol Tabelaları, Alüminyum, Plexi Akrilik ve Vakum Harfimalatı, Branda Afişleri, Uyarı İkaz Trafik Levhaları, İçten ve Dıştan Aydınlatmalı Reklamlar, İşçi sağlığı ve iş güvenliği levhaları, Folyo Yazı Uygulama, Poster baskıları, One way Vision (Delikli Folyo Baskı), Izgara Sistem Kabartma Harf Açık Hava Reklamlar, Modüler İç Yönlendirme Levhaları, Kabartma Harf, Billboard ve Megaboard baskıları