Işıklı Tabela

Işıklı Tabela, Tabela türleri arasında en çok tercih edilenidir.Kullanılan malzeme çeşitliliği ve tasarımlarımızın esnekliği göz önüne alındığında ışıklı tabela modelleri sınırsız diye biliriz. Tasarım esnekliği ve ışığın vermiş olduğu albeni sayesinde en çok tercih edilen tabela türüdür. Neredeyse tüm alanlarda ışıklı tabelalara rastlamışsınızdır.

Işıklı tabela türleri çok gelişmiştir. Ancak en çok kullanılanı Pleksi kutu harf ve Kompozit oyma ve krom kutu harf modelleridir. Bunların yanında Alüminyum kutu harf, Vinil germe tabela, Polikarbon, gravür ve son dönemlerin en çok tercih edilenleri Lamplex tabela ışıklı tabelalara örnek gösterilebilir.

Yıllardır yüzlerce firmaya tabela tasarımları yapıyor ve yeni tasarımlar ortaya koymaya çalışıyoruz buna rağmen daha önce görmediğimiz tabela tasarımları ile ilk defa karşı karşıya kaldığımız oluyor. Bu durum tabela tasarımının ve kullanılan malzemenin ne kadar sınırsız olduğunu ortaya koyuyor. Örneğin su borusundan harfler yapılarak yapılan tabelalar. Ve ya duvara asılan saksılarla oluşturulan görsel tabela da bu duruma örnek teşkil edebilir.

Seyhan Reklam; olarak tabela tasarlarken amacımız sadece bir çizim yapmak değil, tasarımını yaptığımız firmaya uygulayacağımız tabela ile bir değer kazandırmaktır…