Koronavirüs Koruyucu Seperatör

Koronavirüs Koruyucu Seperatör

Koronavirüse Engelelyici Plexi seperatör imalati, istenilen ebatta bankolara göre özel ölcü kesimi ve montajı
📍 Eczaneler
📍 Resmi kurumlar
📍 Fabrikalar

Koronavirüs Koruyucu Şeffaf Seperatör Panel

Dünya Sağlık Örgütü, COVID-19‘u bir pandemi yani küresel salgın olarak tanıdığını açıkladı. Hem ülkemizde hem de dünya genelinde salgın hastalıklara yönelik tedbirler sıklaştırıldı. Özelikle ticari işletmelerde çalışanların güvenliği için de bazı öneriler mevcut. DSÖ’ye göre dezenfeksiyon tek başına yeterli olmayabilir. Bu yüzden tüm ticari kurumlarda pleksiglass seperatörler ya da diğer adıyla ayırıcı paneller kullanılması tavsiye edilmekte. Koruyucu seperatör veya koruyucu panel, özellikle eczane, hastane, danışma masası, fatura ödeme merkezi, bakkal, süpermarket kasaları, noterler gibi alanlarda kullanılması amacıyla geliştiriliyor. Üstelik istenilen ölçülerde ve adette üretimi yapılabiliyor. Dilendiği takdirde sabitleme montajı da yapılabiliyor. Koruyucu panelleri isterseniz kendiniz de sabitleyebilir, kargo ile tüm Türkiye geneline sipariş verebilirsiniz. 

Koruyucu panel / koruyucu seperatör işe yarar mı?

Dünya Sağlık Örgütü’nün açıkladığı rapora göre dezenfeksiyon tek başına COVID-19 pandemisine karşı yeterli olmayabilir. Ticari işletmelerde insanlarla temas halinde bulunan çalışanlara ait mesafenin korunması ve olası temas imkanının kısıtlanması için seperatör/ayırıcı panel kullanılması tavsiye ediliyor. Pleksiglass, geçirgenliği %100 oranında engelleyen özel bir malzemedir. 

Koruyucu panelin montajını yapıyor musunuz?

Dilerseniz ölçülerine bağlı olarak koruyucu paneli kendiniz de sabitleyebilirsiniz. Ancak; hastane, hotel, süpermarket vb. işletmelerin çok daha büyük ölçülerde seperatöre ihtiyaç duyacakları da bir gerçek. İstanbul içinde, 7 gün 24 saat ücretsiz teslimat ve montaj hizmeti vermekteyiz. Eczane vb. işletmeler de diledikleri takdirde montaj hizmetimizden faydalanabilmektedir.

Kaç gün içinde teslimat/gönderim yapıyorsunuz?

Ödemenize istinaden aynı gün içinde verdiğiniz ölçülere göre üretim gerçekleştirilir. İstanbul içine 48 saat içinde teslimat/kurulum yapılır. Türkiye geneline ise 24 saat içerisinde kargolama hizmeti sunulmaktadır. Kargo ücreti, alıcıya aittir.

Seyhan Reklam
Vasıfçınar Cd. No : 23 Altıeylül / BALIKESİR   Altieylül/Balıkesir

GSM      :  +90 544.964 09 59
Telefon   :   +90 266.249 94 80
Faks        :  +90 266.243 64 83
Email      :  info@seyhanreklam.com