Yönlendirme Tabelaları

Yönlendirme tabelaları, günlük yaşamı daha kolay hale getirmek ve karmaşaları engellemek adına yapılan uygulamalardır.

Firmamız, profesyonel ekip ve kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet verdiği sektörde en modern, en kullanışlı ve en estetik yönlendirme tabelalarını kullanıma sunuyor.

Zengin ürün yelpazesi sayesinde müşterilerimiz ihtiyaçlarına en uygun ürünü tercih edebiliyor. Alüminyum yüzey seçenekleri, altın, gümüş yüzey renk seçenekleri ile paslanmaz ve aşınmaya dayanıklı yönlendirme tabelaları imal ediyoruz. Kapı isimlikleri ile yaşam alanlarının kapılarını kişiselleştiriyor, kullanıcıların müşterileriyle, misafirleriyle daha kolay iletişim kurmalarını sağlıyoruz.

Askılı yönlendirme tabelaları üretimi ile yerden tasarruf sağlayarak hem görünürlüğü arttırıyor hem de tabelaların yer işgal etmesinin önüne geçiyoruz. Ayaklı yönlendirme tabelalarımız ile kullanım pratikliği oluşturuyor, farklı zamanlarda farklı alanlarda yönlendirme gereksinimlerinin tek ürünle yapılabilmesine imkân tanıyoruz.

Yönlendirme tabelalarının kullanım alanı oldukça geniştir.

  • Kamusal alanlarda,
  • Özel kurum ve kuruluşlarda,
  • Sosyal alanlarda

Ve daha birçok farklı alan ve mekânda yönlendirme tabelalarına ihtiyaç duyulur. Kişi isimleri yazılabilir, giriş çıkış yönleri yazılabilir, insanların hangi hizmeti hangi yönde ve nerede alabilecekleri belirtilebilir. Acil durumlarda hangi yolu kullanacakları belirtilebilir. Yani yönlendirme tabelaları, kişilere pratik biçimde rehberlik hizmeti verir. Yazı, şekil veya resim uygulanabilir. Bu tamamen kullanım alanına göre belirlenir. Kimi zaman kişiler ve kurumlar misafirleri ile daha samimi iletişim kurak adına zevkli ve eğlenceli yönlendirme figürleri dahi talep edebilir.